Politika v době voleb středem podnikání - zvláštní způsob jak na sebe upozornit

21. května 2006 v 22:24 | Mirda |  Ostatní
Čas blížících se voleb, volební atmosféra, diskuse, propagace politiků ale i nejen-slovní potyčky mezi nimi (viz.včerejší incident Rath X Macek) a jedna pražská firma (DIB s.r.o.) pověsila na své budovy následující plakáty propagující adresu www.volby1964.cz se slovy "Po vítězství KSČSSD prodám hned a levně : 3000m2 + kanceláře + pozemek + 60 zaměstnanců"
Slovo prodávajícího na vysvětlenou:
Stejně jako dnes kdy vláda ČSSD nepokrytě ruku v ruce s KSČM v Parlamentu mění podmínky pro svobodné podnikání k socialistickému obrazu svému a zároveň malým a středním podnikatelům slibuje podporu všeho druhu, stejně tak v době mého narození lhali komunisté našim předkům (viz zajímavý článek soudruha Gottwalda níže).
Protože historie se opakuje, rozhodl jsem se svůj podnik, který jsem začal budovat v době kdy všichni stávající i bývalí členové KSČ byli přechodně v útlumu, prodat. Jako dobrý hospodář mohu totiž očekávat, že pokud strany KSČSSD získají po letošních volbách většinu, dočkám se také pomocí mých nehorázně vysokých daní pouze dalšího uplácení těch kteří si nevidí na špičku nosu, umetání cestiček těm kteří to vlastně nepotřebují a zvýšení šikany pro ty na státu nezávislé co si myslí že jejich stát by jim měl sloužit a ne naopak.
Proto mám v plánu rychle a lacino aktiva firmy prodat dříve než ne vlastní zásluhou podlehnu konkurenci na světových trzích. Za utržené peníze již nějak dožiji a o těch 60 lidí se soudruzi určitě rádi postarají…
----------
Co dodat...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jay Jay | Web | 22. května 2006 v 17:24 | Reagovat

poněkud teatrální,ale nakonec proč ne. účel světí prostředky a ten účel já schvaluji:-)

2 Mirda Mirda | Web | 23. května 2006 v 11:44 | Reagovat

já taky, jen mi příjde smutná možnost, že to ten člověk myslí zcela vážně :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama